O firmie

„Alicja” jest firmą założoną w 1978 roku.

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości wyrobów dziewiarskich damskich, męskich, młodzieżowych oraz dziecięcych.

Posiadamy doświadczoną załogę, jak również najnowocześniejsze sterowane komputerowo maszyny, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klienta i wykonać dowolne wzornictwo, zarówno krótką serię jak również duże zamówienia.

Wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejszy park maszynowy oraz własne studio komputerowo-graficzne zapewnia wykonanie w bardzo krótkim czasie dowolnych wzorów na indywidualne zamówienia gwarantując najwyższą jakość wyrobów i pełne zadowolenie klientów.

Odbiorcami produkowanych przez nas wyrobów są sklepy, hurtownie oraz firmy z całej Europy. Nasza oferta skierowana jest także dla firm, które ubierają swoich pracowników w odzież firmową. Od wielu lat ubieramy także szkoły na terenie całej Polski w mundurki szkolne: kamizelki lub sweterki z logo szkoły.

Jesteśmy bezpośrednim producentem, dzięki czemu nasze ceny są bardzo atrakcyjne.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę o kontakt telefoniczny lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu nawiązania współpracy.